90 Derece Açılır Menteşeli Otomatik Kapı Mekanizması

90 Derece Açılır Menteşeli Otomatik Kapı Mekanizması

Esdor EMS 100 Menteşeli Otomatik Kapı Ünitesi açma kapatma kolaylığı ve aynı zamanda da güvenlik gerektiren mekanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür. Sözgelimi yaşlı bakımevlerinde yaşlıların Esdor EMS 100 Menteşeli Otomatik Kapıyı kolaylıkla açıp gidebilmesi ve arkasından kapının kendi kendine kapanabilme özelliği çok önemlidir. Zira biri dışarı çıktığında kimsenin farketmemesi ve kapının açık kalması durumunda kontrolsuz bir ortam oluşur. Esdor EMS 100 Menteşeli Otomatik Kapı Ünitesi yerine itici kullanmak bu tip yerlerde tehlike oluşturur ve kullanımı zordur. Açılma kapanma hız ayarı yapılması mümkün olmadığı gibi otomatik kilitlemeye de uygun değildir. Yaşlıların elini, kolunu, ayağını sıkıştırması, sözkonusudur. Çocuk bakımevlerinde de aynı şekilde hem insanın hem de mekanın güvenliği birinci derecede önemtaşır. Güvenli açılma kapanmaya ihtiyaç vardır. Aynı zamanda hırsızlığa, istenmeyen kişilerin veya hayvanların girmesi ihtimaline karşı ortam kontrolünün de sağlanması şarttır. Esdor EMS 100 Menteşeli Otomatik Kapı Ünitesi bu tür kurumlar ve hatta konutlar için kurtarıcıdır.

Güvenliğin yanısıra hijyen açısından dokunmasız bir açma kapama imkanı veren Esdor EMS 100 Menteşeli Otomatik Kapı Ünitesi radar, şifre, kart okuyucu gibi sistemlerle velarm sistemleriyle entgre edilebilme özelliklerine sahip olması bakımından da tercihe değer bir üründür. Apartmanlar, öğrenci yurtları, özel konutlar, mutfaklar, restoranlar gibi kurumların yanısıra hastaneler, laboratuvarlarda da pek çok nedenle kullanılan otomatik kapı tipidir. Özellikle alışveriş merkezi, tıp merkezi gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerdeki tuvaletlerde toplumsal sağlık koruması anlamında çok gerek duyulan ve kapı olmanın dışında çok önemli bir ihtiyaca cevap vermektedir.

EMS 100 Menteşeli Otomatik Kapı Ünitesi insana ve çevreye duyarlı bir felsefenin ürünü olduğu için her ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.