İŞ YERLERİ

Teknolojik gelişme hayatımıza önemli ölçüde kolaylık getirmekle birlikte belirgin bir şekilde yaşam biçimi değişimine sebep olmuştur. Yeni ürün ve iş dallarının doğması, iş gücü niteliğinde de farklılaşmayı zorunlu hale getirmiştir.

Ofis ortamlarında üretilen tasarımların hayata geçirilmesini sağlayacak, yeni teknolojik araçları kullanabilecek insan kaynağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaç, mali ve fiziki kaynakları verimliliği artıracak nitelikte dikkatle kullanmayı zorunlu hale getirmiştir. İnsanın beden gücü yerine beyin gücünü kullanmaya başlaması ise içinde bulunulan mekanların ferah, güvenli,işleri kolaylaştırıcı ve hayal gücünü destekleyici donanım ve dekorasyonu ön plana çıkarmıştır.

Esdor Otomatik Kapı Sistemleri bu güncel ihtiyaca cevap verecek inovatif çözüm ortağı olarak adeta joker görevi yapmaktadır. Eski ve yeni binalarda verimliği artıracak, kolay ve güvenli insan trafiği yönetimini sağlayacak tasarımlar üzerinde sürekli çalışmaktadır.

Esdor Otomatik Kapı Sistemleri ofisler, ticari mekanlar, üretim merkezleri, arge laboratuarları, diş hekimliği ve klinikler, muayenehaneler gibi çeşitli butik sağlık merkezleri, müşterileri etkileyici çekici mekanlara ihtiyaç duyulan iş dallarında dekorasyonu destekleyici estetik ve teknolojik, aynı zamanda güvenlikli giriş çıkış sağlayan ürün çeşitleriyle daima yanınızdadır.

SİZİN İHTİYACINIZ HANGİSİ?