ESDOR TURİZM SEKTÖRÜNÜN DEĞİŞMEZ YARDIMCISIDIR
A20.019D

İnsanlık tarihi kadar eski olan seyahat ve konaklama ihtiyacı, tarihsel süreçteki değişimlere paralel olarak artış göstermiş, amaç ve biçimleri de farklılaşmıştır. Önceleri hükümdarların, zenginlerin, elçilerin, filozofların, tüccarların eylemi olan seyahat, giderek düşük gelir grubundaki insanların da ticaret, eğitim, gezme, dinlenme, eğlenme gibi farklı sebeplerle karşılanması gereken bir ihtiyacı haline gelmiştir. Bu değişim konaklama sektörünü doğurmuş ve her coğrafyada, her bütçeye ve isteğe cevap verecek nitelikte konaklama mekanlarının oluşmasını sağlamıştır. Hanlar, misafirhaneler, hoteller, moteller, pansiyonlar, oteller vb. çeşitli büyüklük ve donanımlara sahip konukevleri yapılmaya başlanmıştır.

Kitle turizminin başlamasıyla birlikte seyahat ve konaklama kavramı daha farklı bir boyut kazanmıştır. Tüm değişimlere rağmen insanların bu ihtiyaçlarına güvenle ve kolaylıkla erişim isteği hiç değişmemeş, estetik ve teknoloji “ rahatlık” kavramının simgesi olmuştur.

Esdor bu değişmeyen isteği karşılama noktasında Turizm Sektörünün değişmez yardımcısıdır. Her düzeyde konaklama alanlarında istenen mekanları oluşturmak için Esdor Otomatik Kapı Sistemleri çözüm ortağıdır.

Esdor Otomatik Kapı Sistemleri konukların kolaylıkla ve güvenle erişimlerine imkan veren teknolojiyi estetik uygulamalarla sağlar.

SİZİN İHTİYACINIZ HANGİSİ?