Ulaşım

ULAŞIM

Ulaşım sektörü bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin önde gelen göstergesi niteliğindedir.

Deniz, hava, kara ve demiryolları taşımacılığının, terminal, havaalanı, servis hizmetleri, gibi altyapı ve yönetim organizasyonlarını da içeren geniş bir yapılanmaya ihtiyaçı vardır. Bu yapılanma müşterilerin zamanında ve konforlu ulaşımlarını sağlayacak nitelikte ulaşım araçlarını gerekli hale getirmiştir. Konforlu ve büyük uçaklardan hızlı trenlere, otobüs ve nakliye araçlarına kadar tüm ulaşım araçları günün ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilmektedir.

Günümüzde ülke sınırlarını aşan bir rekabet ortamında taşımacılık ve lojistik sektörleri de müşterilerin memnuniyetini sağlama konusunda adeta yarışmakta ve yeniden tercih edilirliği yakalama çabasındadır.

Bu yarış ortamında tüm binalarda yoğun insan trafiğinin kontrolu ve güvenliği stratejik bir önem taşımaktadır. Bu noktada Esdor Otomatik Kapı Sistemleri kontrol ve güvenliği kolaylıkla sağlayacak nitelikte ürün yelpazesiyle ulaşım sektörünün yardımcısı ve çözüm ortağıdır.

Esdor Otomatik Kapı Sistemleri ulaşım sektörünün tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturduğu projelerle hem kurum ve firmalara hem de müşterilere rahatlık sağlamaktadır. Hizmette sınır tanımama anlayışıyla müşterilerin hayallerini gerçekleştirecek inovatif çözümler sunmaktadır.

SİZİN İHTİYACINIZ HANGİSİ?